Kontaktujte nás

Designová móda BARONESA
PROVOZOVATEL
Hana Baronová
ADRESA
Výstavní 225/5, 702 00 Ostrava
KONTAKT
info@baronesa.cz
IDENTIFIKAČNÍ ČÍSLO
IČ: 64997979
INFORMACE PRO VÁS

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

Baronesa je nová česká značka módy. Založila ji výtvarnice Mgr. Helena Baronová společně se svou matkou Hanou Baronovou. Jejich cílem je tvořit dámské designové oblečení, které zaujme svým jedinečným vzorem a lehkostí střihu. Helena do látek vtiskuje svou neobyčejnou fantazii a cit pro smyslnost, Hana se podílí na volbě střihu a zajišťuje následné ušití modelů.  Baronesa nechává své oblečení šít výhradně v České republice a dbá na kvalitu látek a ušití.  Modely šije pouze ve velmi malých sériích.

Při prezentaci našich šatů jsme dostali spoustu podnětů od žen, které mají plnoštíhlou postavu. Přály by si také nosit šaty s našimi vzory, avšak ve střizích, které odpovídají jejich siluetě. Proto připravujeme návrhy i pro ně. Sledujte proto náš web i Vy, které jste si zatím nevybraly.

K myšlence založit Baronesu nás přivedlo zjištění, že na trhu je malá nabídka oděvů pro ženy, které chtějí nosit něco originálního, kvalitně ušitého, tedy oblečení, ve kterém se nebudou potkávat na ulicích se spoustou jiných žen. Chtějí zvolit kvalitu a krásu před kvantitou.

Způsob dopravy: přepravce PPL – doručení na adresu
Cena dopravy: 90,- Kč

V den, kdy předáme zásilku dopravní společnosti od nás obdržíte oznámení e-mailem.

Den doručení Vám oznámí přepravce.

Dodací lhůta: do 3 dnů od zaplacení.

Bezhotovostní úhrada předem – pokyny budou kupujícímu zaslány po objednání zboží spolu se zálohovou fakturou.

Platbu kartou bohužel zatím neumožňujeme, ale pracujeme na to, abychom Vám ji brzy mohli nabídnout.

ZEPTEJTE SE NÁS

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ